Wróżka online – kogo polecają internauci? Porady wróżki online – kogo wybrać?

Porady online cieszą się coraz większą popularnością i dotyczą już wielu branż, w tym także tej wróżbiarskiej. Osób, które chciałyby poznać swoją przyszłość, jest mnóstwo. Nie brakuje chętnych, by dowiedzieć się, co może przydarzyć się w sferze miłości, zdrowia, finansów, rodziny itp. Na szczęście wróżki również udzielają porad w Internecie, podobnie jak inni specjaliści. Jak korzystać z usług wróżek online i do kogo warto się zwrócić z pytaniem o przyszłość?

Wróżka online – jak wybrać?

W Internecie mnóstwo jest wróżek online, które świadczą usługi za pośrednictwem Internetu. Nie wszystkie jednak cieszą się dobrymi opiniami. Warto wcześniej sprawdzić, co o poradach danej wróżki sądzą inni internauci, którzy również szukali wskazówek dotyczących swojej przyszłości. Takiej wymiany doświadczeń na szczęście nie brakuje, na grupach dyskusyjnych można dowiedzieć się, z czyich usług warto skorzystać i kto cieszy się najlepszą skutecznością. Przy wyborze wróżki należy zwrócić też uwagę, z jakich metod ona korzysta. Najczęściej są to: tarot, numerologia, runy i karty klasyczne. Czyje usługi z zakresu wróżbiarstwa polecają internauci?

Wróżbita Maciej

Jak się okazuje, branża ta nie jest zdominowana jedynie przez kobiety, choć tak się powszechnie uważa. O Macieju Skrzątku mówi się, że to najsłynniejszy wróżbita w kraju. Na swój sukces zapracował nie tylko talentem, ale też ciężką pracą. Wróżbita udziela się w mediach, jego porad można zasięgnąć w telewizji, radiu, ale i w Internecie. Konsultacje świadczone są przez komunikator Skype. Maciej Skrzątek specjalizuje się w tarocie, runach, numerologii i kartach klasycznych.

Wróżka Otylia

Wróżka Otylia zajmuje się swoją profesją od ponad 20 lat. Początkowo korzystała z kart klasycznych, później skupiła się na tarocie i numerologii. Jej usługi są skierowane do osób pełnoletnich. Płeć, zawód, poglądy nie mają tu znaczenia. Pytający mogą zasięgnąć porad związanych z różnymi sferami życia, najczęściej jest to miłość, praca, pieniądze, zdrowie i szeroko pojmowana przyszłość. Jak skorzystać z usług wróżki Otylii? Na jej blogu jest zamieszczony formularz kontaktowy, za pomocą którego można skontaktować się ze specjalistką.

Wróżka Aleksa

Aleksa to kolejna wróżka, która cieszy się sporą popularnością w Internecie. Udziela ona porad przez chat i e-maile, choć nie tylko. Można też zadzwonić lub wysłać SMS. Wróżka Aleksa specjalizuje się w tarocie, runach, kartach klasycznych, numerologii, jasnowidzeniu i horoskopach. Świadczy też usługi związane z analizą snów, wpływem znaku zodiaku na dietę oraz horoskopami tematycznymi.

Wróżka Moka

W Internecie znaleźć można również wróżkę Mokę. Jej zakres usług jest bardzo szeroki. Porady online udzielane są na podstawie tarota, kart klasycznych, horoskopu, jasnowidzenia. Moka specjalizuje się w sprawach miłosnych, finansowych, biznesowych. Radzi, jak ją/jego uwieść, jakie stanowisko powinny zajmować osoby, będące spod określonego znaku zodiaku itp. Jak skontaktować się z wróżką? Najlepiej przez chat lub e-mail, dostępny jest również kontakt telefoniczny i SMS-owy.