Kiedy warto wybrać psychoterapię online?

Współcześnie nie jest to już żadnym problemem, jednak niezależnie od tego, czy chcemy odbyć taką wizytę twarzą w twarz, czy za pomocą wideokonferencji, istotne będzie to, z czyjej pomocy skorzystamy. Kiedy warto z tego skorzystać? Psychoterapia online czy tradycyjna?…Istotne będzie jednak to, jaki gabinet psychologiczny wybierzemy, ponieważ obecnie nie ma żadnych wytycznych prawnych co do wykonywania zawodu psychoterapeuty. Warto więc dokładnie sprawdzać kwalifikacje zarówno poradni, jak i poszczególnych specjalistów.

Porady dietetyka online na NFZ – czy możliwe?

Co istotne, nie są one jednorazowe – na konsultacje możesz zapisywać się zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz i co za tym idzie, współpraca ta może mieć charakter długofalowy….Co istotne, są to przykładowe jadłospisy, kierowane do osób zdrowych i stanowią jedynie wskazówkę do zdrowego odżywiania. Jak z nich skorzystać? Najpierw trzeba zarejestrować się w serwisie https://diety.nfz.gov.pl – do tego konieczne jest wpisanie maila oraz hasła.

Czy porady prawne online są bezpieczne?

Bezpieczeństwo danych Poza sprawdzeniem osoby, która udziela porad prawnych, istotne jest także bezpieczeństwo świadczenia takiej usługi. Głównie chodzi tu o przesyłanie danych i informacji osobistych, które należy przekazać, by uzyskać poradę online.